Dlaczego wybrać właśnie nasze usługi?

Są ekologiczne, oszczędne i wydajne. Ogniwa fotowoltaiczne to nowoczesny sposób pozyskiwania energii z promieni słonecznych, który z roku na rok zyskuje na popularności. Nic dziwnego - prosta instalacja solarna pozwala cieszyć się zieloną energią elektryczną bez ograniczeń. Żeby inwestycja przyniosła jednak korzyści oraz oszczędności, wycenę oraz sprzedaż paneli fotowoltaicznych powinniśmy powierzyć profesjonalistom.

image

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam dobrać taki rodzaj instalacji solarnej, który będzie najlepszy dla danego domu, gospodarstwa rolnego lub firmy. Każdą sprzedaż paneli fotowoltaicznych poprzedzamy wywiadem – pozwala nam to lepiej dopasować ofertę do oczekiwań klientów naszego biura w Szczecinie. Również na tej podstawie trafia do Państwa indywidualna wycena instalacji fotowoltaicznej.

Po akceptacji oferty, przystępujemy do działania. Instalacja paneli solarnych przebiega szybko i sprawnie. Montujemy ogniwa oraz inne elementy konstrukcji, tj. inwerter oraz specjalne złącza. Solidnie i precyzyjnie zainstalowany system gwarantuje niezależność energetyczną, jest wygodny w użytkowaniu oraz przyjazny dla środowiska jak również z klienta wykonujemy zgłoszenie mikroinstalacji do danego zakładu energetyki. Procujemy na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego.

Nasi partenrzy

Sprawdź z kim współpracujemy

image
image
image
image
image
image

Pracujemy na najwyższej jakości podzespołach zarówno jeśli chodzi o panele oraz falowniki dzięki temu możemy dobrać instalację optymalnie dostosowaną dla każdego klienta.

Wspieramy naszych klientów w wyborze finansowania nie potrzebujesz gotówki aby zainwestować we własną elektrownie Słoneczną, pomożemy CI w pozyskaniu: Preferencyjnego kredytu, leasigu, wszelkiego rodzaju dofinansowaniach.

Dowiedz się więcej
image

Sprawnie przeprowadzimy cię przez kolejne etapy – od oszacowania możliwych oszczędności, po uruchomienie systemu. A gdy instalacja zostanie uruchomiona, na własnej skórze przekonasz się, jak łatwo można zasilać swój dom czystą energią słoneczną. Instalacja fotowoltaiczna pozwala jednocześnie ograniczyć emisję dwutlenku węgla oraz koszt energii elektrycznej. Zrób z całą rodziną krok w stronę bardziej zrównoważonego życia w domu i czystszego środowiska. Już dziś zamów instalację fotowoltaiczną w Comeko Plus.

Nasz amasador marki

Sprawdź kto nas promuje

image

Polecam, zaufałem Comeko Plus

Wykorzystaj każdy promyk słońca.

Henryk Sawka

image
image

© Copyright 2019, Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona wykonana przez Your-site.